HARCERZE BROJECCY DLA WOŚP!!!

25. Finał wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się w niedzielę, 15 stycznia. W tym roku graliśmy dla pacjentów oddziałów pediatrycznych oraz dla godnej opieki seniorów.
Harcerze z 5 DH „Żółto – zieloni” ze Szkoły Podstawowej w Brojcach i harcerze z drużyny starszoharcerskiej z Gimnazjum w Brojcach kwestowali na terenie naszej gminy (Brojce, Kiełpino, Pruszcz, Bielikowo, Dargosław).

Zebraliśmy do naszych puszek 2629,51 zł.

No i cóż… kolejna orkiestra za nami, a my zgodnie z treścią Przyrzeczenia nieśliśmy „chętną pomoc bliźnim”. Jednak, drodzy harcerze, węzełek na chuście nie obowiązuje tylko raz do roku. W naszych sercach orkiestra gra każdego dnia, dla każdego człowieka a wybrzmiewa muzyką naszych słów i czynów!

Kolejny wyjątkowy finał WOŚP!! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, którym bliska jest idea WOŚP.

dh Joanna Zarzycka