Harcerskie nocowanie w Szkole Podstawowej w Brojcach

Czuwaj! 12.01.2018 r.  harcerze z  5 Brojeckiej Drużyny Harcerskiej „ Żółto – Zieloni” nocowali w szkole, w trakcie którego gościliśmy dh Dominikę Jankowską. Spotkanie rozpoczęło się kilkunastominutową musztrą. Następnie rozpoczęliśmy przygotowania do zaprezentowania gifu „Harcerstwo w ruchu” - 2 zadanie z Turnieju Gromad i Drużyn Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP o tytuł „Złotego Słoneczka” i „Złotej Lilijki”. Podzieleni na grupy, wspólnymi siłami, szukaliśmy oryginalnego pomysłu, który jednocześnie odda ducha drużyny. Po niedługich ustaleniach, nagraliśmy gifa. Odbył się również  „bieg po sznur” dla 4 druhen na przyboczne – Natalia, Ala, Martyna, Klaudia.                                              Nie zabrakło także nocnej pobudki, podczas której harcerze wzięli udział w grze i … jak to zwykle bywa rozmowom, śpiewom i zabawom nie było końca.                                            Poranek przywitał nas energiczną pobudką i pożywnym śniadaniem, a pożegnał porządkami i harcerskimi nutami.

dh Dorota Kossowska

dh Joanna Zarzycka