Drodzy Rodzice, Uczniowie!

Zgodnie z Zarządzeniem nr 4/2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej w Brojcach od dnia 26.10.2020 roku do dnia 08.11.2020 roku w klasach IV-VIII zawieszone zostają zajęcia stacjonarne, uczniowie przechodzą w tryb nauczania zdalnego. Zajęcia będą się odbywać wg planu lekcji.

Uczniowie klas IV-VIII otrzymali loginy i hasła do platformy Microsoft 365, w tym do aplikacji TEAMS za pomocą której będą prowadzone lekcje online. Prosimy wszystkich uczniów o zalogowanie się do poniedziałku w celu sprawdzenia poprawności haseł. Z aplikacji TEAMS można korzystać także z tabletu oraz smartfonu.

Zasady pracy zdalnej:

- uczeń loguje się do konto TEAMS 5 minut przed lekcją wynikającą z planu zajęć lekcyjnych,

- uczeń powinien być zaopatrzony w zeszyty do lekcji oraz podręczniki i przybory do pisania,

- po zakończonej lekcji następuje przerwa, w tym na konsuttacje i II śniadanie,

- zajęcia dodatkowe odbywawać się będą zgodnie z planem.

W przypadku braku możliwości zalogowania się prosimy o kontakt z administratorem (p. Leszek Perzanowski) poprzez dziennik elektroniczny.

Informujemy także, że w przypadku trudności zapewnieniem sprzętu do nauki zdalnej istnieje  możliwość wypożyczenia tabletu na okres dwóch tygodni. Wszelkie trudności wynikające z przejściem w tryb nauczania zdalnego prosimy zgłaszać do wychowawców lub dyrekcji poprzez dziennik elektroniczny lub kontakt telefoniczny (nr telefonu 91 38 611 16).

Prosimy także o zapoznanie się z informacjami zawartymi w poniższej prezentacji (prezentacja znajduje się w linku pod artykułem).

W klasach I-III oraz Oddziałach Przedszkolnych zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym.

Z serdecznym pozdowieniem oraz życzeniami zdrowia

Janina Perzanowska, Joanna Zarzycka