Turniej tenisa stołowego 2021

W piątek 29 października odbył się w naszej szkole  turniej tenisa stołowego klas VI-VIII.

Rywalizowało w nim 16 zawodników w kategoriach chłopców i dziewcząt, którzy zostali wyłonieni z rozgrywek klasowych jakie odbywały się w każdej klasie na lekcjach wychowania fizycznego.

W finałach szkolnych , które stały na wysoki poziomie zawodnicy swoje zmagania zaczęli od rozgrywek grupowych, z których najlepsi wzięli udział w ścisłym finale.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się po raz kolejny Martyna Hoffman, a za nią uplasowały się Magdalena Bobkiewicz i Wiktoria Ciach. Wśród chłopców pierwsze miejsce zdobył Olgierd Gomółka, drugie Michał Gardziejewski a podium zamknął Oskar Nykiel.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i walkę do ostatniej piłki , kibicom za doping swoim kolegą i koleżanką.

Piotr Lenkiewicz

Justyna Wośko-Dziamska