Konkurs plastyczny Eko-ozdoby świąteczne!

W tym przedświątecznym czasie uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym Eko-ozdoby świąteczne, którego przedmiotem było wykonanie ekologicznej ozdoby świątecznej,bożonarodzeniowej z wykorzystaniem surowców wtórnych. Prace konkursowe były oceniane pod kątem zgodności z tematem, kreatywności, oryginalności, estetyki i przede wszystkim wykorzystania surowców wtórnych, materiałó naturalnych. Wpłynęło wiele prac, które pięknie zdobiły szkolny hol, nadając mu świąteczny nastrój.Wszystkie prace zostały przekazane na akcję charytatywną, która odbyła się w naszej szkole w dniach 16-17.12.21r.
Prace nagrodzone to:
1 miejsce Wojciech Pochwała kl 1
2 miejsce Oliwia Bączkiewicz kl 2
3 miejsce Martyna Drzewiecki kl 1
Wyróżnienie:
Natalia Maksymczuk kl 3
Szymon Piskorz kl 1
Zwycięzcom gratulujemy!!! Nagrody czekają! Zostaną wręczone na apelu,po powrocie do szkoły.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne prace, które nie tylko zdobiły szkołę, ale również wsparły świąteczny kiermasz.

Joanna Grabowska, Katarzyna Wiśniewska