Karnawał w przedszkolu

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas tegorocznego balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu 14.02.2022 r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach szkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, strażaków, policjantów, rycerzy, a także Spider-mana. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. W czasie tańców było bardzo wesoło. Uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały przedszkole.

Agata Galewska, Halina Goszczyńska, Kamila Klepacka