Walentynki w Grupie Biedronek

"Jedna kropla miłości jest więcej warta niż ocean dobrych chęci i rozumu"

Blaise Pascal

14 lutego był dla Biedronek prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W pogodnej atmosferze i radosnym nastroju obchodziły ten wyjątkowy dzień bardzo przyjemnie. Na początku zostały zaznajomione ze zwyczajami walentynkowymi, ich historią i tradycją. Poznały także Patrona tegoż święta, Świętego Walentego.  Dzieci wzięły udział w  czerwonym balu, uczestniczyły w zabawach ruchowych i  tanecznych  rysowały, wyklejały, kolorowały i robiły wspólne zdjęcia w fotobudce. Biedronki przygotowały także słoik szczęścia dla Pań dyrektor Janiny Perzanowskiej i Pani Joanny Zarzyckiej, czym sprawiły Paniom mnóstwo radości i wprawiły  w doskonały walentynkowy nastrój.  Na koniec przedszkolaki otrzymały słodki upominek od Świętego Walentego.

Kochać można zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, ważne żeby umieć to okazywać każdego dnia.

Ewa Wołczak