Dzień Kobiet w grupie Biedronki

Dzień Kobiet obchodzony jest na całym świecie od ponad wieku. Jest to święto zarówno tych dużych jak i tych małych, doskonała okazja do pokazania Paniom i Dziewczynkom ile znaczą w życiu każdego mężczyzny (małego i dużego). Chłopcy z grupy Biedronki w tym uroczystym dniu złożyli życzenia, zaśpiewali sto lat, wręczyli kwiatki i słodkości. Największą jednak atrakcją tego dnia było otwarcie w przedszkolu salonu kosmetycznego. Z usług skorzystały wszystkie dziewczynki a także Pani Dyrektor Janina Perzanowska. Wyjątkowy makijaż ozdobił i tak już piękne dziewczynki – no, ale cóż któż tego dnia nie chciałby wyglądać wyjątkowo. Wszystkie małe i duże kobietki były zachwycone.

Wszystkie Panie i Dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, upominki i promienny uśmiech.