Wyniki konkursu Wokół Symboli Narodowych

WYNIKI KONKURSU

WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły (z klasy 2 i klasy 3) już po raz siódmy brali udział w konkursie WOKÓŁ SYMBOLI NARODOWYCH. Tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego.
W VII edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” wzięło udział 1613 uczniów ze 100 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.
Każdy z uczestników otrzymał imienny dyplom.

Wyniki w naszej szkole:

II miejsce zajęła Alicja Zalewska  z klasy III.W nagrodę otrzymała:  nerkę biodrową, plecak, kredki.

III miejsce zajęły: z klasy III - Maja Grudzińska, Weronika Łosiewicz i Natalia Maksymczuk oraz z klasy II – Nina Dobrowolska i Oliwia Bączkiewicz. W nagrodę otrzymały: torebkę biodrową, plecak, kredki.

IV miejsce zajęły:  z klasy II – Maja Olejnik, Antonina Sikorska, Beata Buczkowska oraz z klasy III - Alicja Jagielska. W nagrodę otrzymały: kredki oraz plecak.

Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymały dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor Janiny Perzanowskiej, która gratulowała im szerokiej wiedzy i dziękowała za udział w konkursie.

Małgorzata Kozłowska