RODZINNY KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE JAJO”

„NAJPIĘKNIEJSZE WIELKANOCNE JAJKO”

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Brojcach, ul. Długa 19.

Konkurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych dzieci z oddziałów przedszkolnych i ich rodzin

• Prace będą oceniane m.in. według takich kryteriów jak ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, wykorzystanie motywów regionalnych i nawiązanie do tradycyjnych form zdobniczych a także estetyka wykonania i trwałość konstrukcji.
  • Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace wykonane własnoręcznie. Nie dopuszcza się prac zakupionych, pozyskanych.
  • Uczestnik może zgłosić do konkursu wyłącznie jedną pracę.
  • Przygotowanie jajka w formie przestrzennej (stojąca lub wisząca) techniką dowolną z możliwością zastosowania techniki mieszanej.
  • Prace prosimy przekazać do organizatora konkursu do 04.2022 roku. Prace muszą być podpisane: Imię i Nazwisko, grupa.
  • Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych prac. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone 04.2022 roku na stronie internetowej szkoły. O wyłonieniu zwycięzców decyduje powołana w tym celu Komisja, która dokona wyboru:
-   I, II, III miejsca  i dwóch wyróżnień w kategorii 3-4 latki.

-   I, II, III miejsca  i dwóch wyróżnień w kategorii klas 5- 6 latki.

Konkurs trwa od 22 marca 2022 do 12 kwietnia 2022 r.

Organizator konkursu: Agata Galewska.