Dzień Mamy i Taty w grupie Promyczki

27 maja po długiej przerwie gościliśmy w przedszkolu naszych rodziców. Okazją był zorganizowany przez naszą grupę Dzień Rodzica.
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, czułości, ciepła rodzinnego i szczęścia. To słowa, które dzieci wypowiadają jako jedne z pierwszych, a więź łącząca je z rodzicami jest ogromna. Dlatego do Dnia Rodzica przygotowywaliśmy się bardzo starannie, aby rodzice odczuli naszą miłość i wdzięczność.
Goście mieli okazję podziwiać swoje pociechy w  inscenizacji pt: " Przygoda niegrzecznej żabki", w tańcu do piosenki " Bratnie dusze" w wykonaniu Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, wysłuchali piosenek śpiewanych przez całą grupę i solistki Alę Kalek i Polę Dobrowolską. Po części artystycznej dzieci obdarowały rodziców własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Następnie przeszliśmy do sali, aby wspólnie zjeść słodki poczęstunek.
Atmosfera uroczystości była podniosła (wzruszenie ogarnęło nie tylko rodziców ale również dzieci), przebiegła w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.
Kochani rodzice jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najlepszego nie tylko w dniu święta i gratuluję wspaniałych dzieci.

H. Goszczyńska