Dzień Rodziny w grupie Biedronki

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Grupa „Biedronki” bawiła swoich gości montażem słowno-muzycznym 25 maja. Zebranych gości serdecznie powitała wychowawczyni grupy wspólnie z Panią dyrektor Janiną Perzanowską podkreślając rolę rodziny w wychowaniu dzieci i kształtowaniu nowego pokolenia.

Piękne wiersze, przeplatane tańcami dopełniła humorystyczna scenka „Jak to tatuś poznał mamę”. Przedszkolaki wręczyły także Rodzicom upominki przygotowane w przedszkolu. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze. Pozostanie na długo w pamięci dzieci oraz ich Rodziców. Nie obyło się także bez łez i wzruszeń.

Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie przez Rodziców słodkiego upominku.

Ewa Wołczak

Anna Beśka