Zakończenie Roku Szkolnego w Oddziałach Przedszkolnych

Dnia 23 czerwca 2022 po dziesięciu miesiącach nauki i wspólnych zabaw zakończył się w Oddziałach Przedszkolnych rok szkolny 2021/2022 i rozpoczęły się tym samym upragnione wakacje. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także Rodzice.

Na początku uroczystości dzieci ze wszystkich grup  recytowały wiersze i zaśpiewały wakacyjną piosenkę. Następnie „Muchomorki” popisały się cudownym tańcem. Następnie rozpoczął się występ 4 latków. „Pszczółeki” również zaprezentowały wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Na zakończenie wystąpiły 5 latki. „Promyczki” dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne.

Po występach przedszkolaków Pani wicedyrektor Joanna Zarzycka złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę oraz życzyła wszystkim udanych, spokojnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Po części artystycznej dzieci wraz z wychowawcami jak również rodzice udali się do swoich sal, gdzie nastąpiło rozdanie dyplomów oraz drobnych upominków dla przedszkolaków za ich ciężką pracę.

Wszystkim dzieciom,  Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły życzymy  samych słonecznych dni, bajkowych przygód oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola!

Galewska Agata, Goszczyńska Halina, Kanarek Patrycja, Klepacka Kamila, Wołczak Ewa.