Wycieczka do kina klasy VI

11 października bieżącego roku klasa 6, wraz z opiekunami: p. Jolantą Dzięgielewską, p. Iwoną Prus oraz wychowawcą, uczestniczyła w wycieczce do Multikina w Koszalinie. Punktualnie o godzinie 8.00 zebraliśmy się wszyscy w klasie w celu sprawdzenia obecności i omówienia szczegółów wyjazdu, a o godzinie 8.15 ruszyliśmy autokarem w kierunku Koszalina. Dotarliśmy na miejsce tuż po godzinie 9.00. W trakcie oczekiwania na seans filmowy, który rozpoczynał się o godzinie 10.00, uczniowie, pod opieką nauczycielek, wykorzystali czas wolny w Galerii Forum, w której znajduje się Multikino. Kilkanaście minut przed filmem kupiliśmy popcorn, colę i zajęliśmy wyznaczone miejsca w sali kinowej. Po skończeniu reklam rozpoczął się „ Guliwer” – film animowany na podstawie książki „Podróże Guliwera” Jonathana Swifta, który trwał 90 minut. Akcja skupiła się na odwiedzinach Guliwera w Krainie Liliputów. Bardzo interesująca okazała się być muzyka wykorzystana w filmie, jej folkowa odmiana zwróciła naszą uwagę. Po skończonym seansie udaliśmy się na posiłek i po godzinie 14.00 dotarliśmy do szkoły, w dobrym humorze i naładowani pozytywną energią.

Dorota Kossowska