„RODZINNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH” – WYNIKI

W dniach 21.11.2016r. - 13.12.2016r. w Szkole Podstawowej w Brojcach trwał konkurs „RODZINNYCH SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH”. Tematem  konkursu było  „Rodzinna szopka bożonarodzeniowa” – kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia w rodzinie  i naszej małej ojczyźnie. Celem  konkursu było: pielęgnowanie zwyczajów i tradycji Świąt Bożego Narodzenia ,zaangażowanie całej rodziny do pielęgnowania i podtrzymywania tradycji, nawiązanie bliższych relacji rodzinnych, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych, doskonalenie umiejętności twórczych, wdrażanie do dbałości o estetykę pracy, kształtowanie uczciwego współzawodnictwa. Jury w składzie w Szkole Podstawowej w Brojcach: Ksiądz proboszcz parafii Brojce Mirosław Czerwiński, wikary parafii Brojce Piotr Janas, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Brojcach p. Alina Zabrocka, p. Piotr Łakomy, kierownik Gminnego Zespołu Administracyjnego Szkół p. Zbigniew Zaborowski. Jury  w składzie w Szkole Podstawowej w Dargosławiu: Kierownik p. Bożena Iwanicka, nauczyciele: p. Joanna Grabowska, p. Katarzyna Wiśniewska, p. Michał Zinowik. oceniono prace rodzinne według następujących kryteriów: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, dobór i wykorzystanie materiałów, wkład pracy,  estetyka pracy oraz trwałość konstrukcji, walory plastyczne (kompozycja, kolorystyka, dodatki). Konkurs skierowany był dla uczniów  Szkoły Podstawowej w Brojcach i Dargosławiu oraz ich rodzin. Prace były różnorodne, widać było wielki wkład i zaangażowanie rodzin w wykonanie prac.  Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach: super wyróżnienie i wyróżnienie.

Super wyróżnienia –Szkoła Podstawowa w Brojcach

Wiśniewski Sebastian z rodziną

Hoffman Martyna z rodziną

Kosarzecka Julia z rodziną

Organizatorami konkursu były: p. Iwona Prus, p. Justyna Wośko – Kawka, p. Kamila Zadrożna – Kuczkowska.

Justyna Wośko – Kawka