Koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara

6 czerwca gościliśmy w naszej szkole uczniów, nauczycieli i panią dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Gryficach. Koncert w ich wykonaniu połączony był z prezentacją instrumentów muzycznych, ciekawostkami o tych instrumentach. Miło nam było wysłuchać dwóch uczniów naszej szkoły: Hanię Kościelną z klasy III b (klasa fortepianu) oraz Bartosza Prybę z klasy III a (akordeon). Szczególnie ich występ nasza młodzież przyjęła dużymi brawami.

Goście przedstawili dzieciom ofertę edukacyjną szkoły, zachęcając do nauki gry i poznania fascynującego świata muzyki.

Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły zechcą rozwijać swoje muzyczne talenty i zainteresowania w murach Szkoły Muzycznej w Gryficach.

M. Kozłowska