Biwak klasy V b

Po raz kolejny klasa VB miała możliwość wyjazdu na biwak do „Dziejby Leśnej” w Pogorzelicy. Tym razem czekały na nas trzy niezapomniane dni pełne przygód. Zakwaterowani i pełni energii ruszyliśmy do zabaw na świeżym powietrzu i tradycyjnie rozegraliśmy mecz w kosza dziewczyny kontra chłopcy  (wynik to nasza tajemnica). Po pysznym obiedzie ruszyliśmy kolejką wąskotorową do Niechorza do motylarni oraz na wyczekiwane lody i zakup pamiątek.  Na koniec dyskoteka i zmęczeni, ale szczęśliwi poszliśmy spać. Następnego dnia tuż po śniadaniu zaplanowano aquapark w Sandra Spa, w którym zostawiliśmy mnóstwo uśmiechu i energii korzystając z basenów i różnorodnych zjeżdżalni. Na wieczór mieliśmy zaplanowane ognisko z kiełbaskami ale największą frajdę sprawili nam rodzice i pojawili się z wielkim, pysznym i słodkim tortem z okazji Dnia Dziecka! Niestety ten czas zabawy zbyt szybko mija i jak zwykle z niedosytem, że tak krótko wracaliśmy do domów. Aha no tak ….szczególne podziękowania kierujemy dla p. Doroty Kossowskiej że dotrzymała obietnicy z przed roku i była z nami kolejny raz na biwaku naszej klasy. DZIĘKUJEMY !!!

Klasa VB z wychowawcą.