Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Brojcach

2 czerwca 2017 roku Rada Rodziców zorganizowała Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Brojcach. Tego dnia w naszej szkole było wesoło i kolorowo. Przy pięknej pogodzie klaun Tomi prowadził zabawę. Nie zabrakło czarodziejskich sztuczek, cyrkowych akrobacji, kolorowych baniek, żonglerki płonącymi pochodniami, wesołego tańca i mnóstwa innych atrakcji. Zabawę rozpoczęła przewodnicząca Rady Rodziców p. Ewa Wołczak, która przywitała wszystkich gości i złożyła życzenia wszystkim dzieciom. W przerwie szalonej zabawy na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Stoły uginały się pod ciężarem ciast, ciasteczek, pączków i innych słodkości.

Pod koniec zabawy zostały wręczone nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla uczniów, którzy wykazali się w konkurencjach sportowych przygotowanych przez p. Justynę Wośko - Kawka i p. Piotra Lenkiewicza. A na zakończenie naszej kolorowej zabawy każde dziecko otrzymało słodką paczkę, które zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje za okazaną pomoc i życzliwość pani Dyrektor Janinie Perzanowskiej, nauczycielom Szkoły Podstawowej w Brojcach, a w szczególności p. Justynie Wośko – Kawka i p. Piotrowi Lenkiewiczowi za przygotowanie i poprowadzenie rozgrywek sportowych, Rodzicom, którzy czynnie włączyli się w przygotowania tej uroczystości, a także naszym sponsorom, dzięki którym zebraliśmy na III Balu Charytatywnym potrzebne fundusze. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Brojcach