Dzień Edukacji Narodowej w Dargosławiu

Dnia 13 października br. w Naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IV, V, VI i VII pod kierunkiem pani Doroty Klim, zaprezentowali humorystyczny program artystyczny, podczas którego recytowali wiersze i złożyli pedagogom życzenia. Wójt Gminy Brojce Stanisław Gnosowski oraz Pani Dyrektor Janina Perzanowska złożyli wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej i życiu osobistym, a także wręczyli nauczycielom oraz pracownikom obsługi  nagrody za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Akademia przbiegła w miłej i podniosłej atmosferze.

Dorota Klim