BAL ANDRZEJKOWY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH W DARGOSŁAWIU

Tradycją naszej szkoły są baliki andrzejkowe. 1 grudnia 2017 r. również odbyła się zabawa andrzejkowa , w czasie której przedszkolaki z oddziału 0 a i  0 b w pięknych strojach poznawały tradycje związane z wróżbami i czarami. Wsród najmłodszych przebierańców nie zabrakło zorra,kierowcy formuły 1, strażaka, ninji, pirata,policjanta, strażaka, aniołów, motyli,biedronek ,pszczołek, wróżek oraz oczywiście bohaterki krainy lodu –Elzy.

Po zabawach i konkursach przedszkolaki rozpoczęły wesołe tańce i szaleństwa do woli -w rytm dziecięcych piosenek , które przy akompaniamencie gitary śpiewał Pan Jacek Białek.

Na koniec, aby potrzymać dobry nastrój, dzieci wspólnie zasiadły do przygotowanego dzięki uprzejmości rodziców słodkiego poczęstunku.

Patrycja Kanarek