Zabawa choinkowa

W dniu 12.01.2018 roku Rada Rodziców zorganizowała zabawę choinkową dla uczniów klas 0-VII. O prowadzenie zabawy i oprawę muzyczną   zadbał animator, który zorganizował i przeprowadził wiele atrakcyjnych zabaw.  Większość uczestników klas młodszych zaprezentowało się w pięknych i ciekawych kostiumach oraz maskach. Wśród przebierańców były: księżniczki, królowe, strażacy, policjanci, wróżki, bohaterowie bajek i wiele, wiele innych ciekawych postaci. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie i oryginalnie. Przeprowadzane zabawy cieszyły się dużym zainteresowaniem, do udziału w nich było bardzo wielu chętnych. Sprawiły one dzieciom radość i urozmaiciły całą zabawę, a największą radość sprawiły bańki mydlane i sztuczny śnieg.

Rada rodziców i obecne na zabawie mamy zapewniły wszystkim uczestnikom słodycze i soki.

Zabawa choinkowa udała się doskonale, a dzieci i uczniowie zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domów.

Perzanowski Leszek