Dzień Babci i Dziadka w OP

Babcie oraz dziadkowie są w naszym życiu szczególnymi osobami. Będąc dziećmi, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas oczywiste. W podziękowaniu za miłość jaką dziadkowie co dzień dają swoim wnukom dnia 2 lutego w  naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci z oddziału przedszkolnego „a” oraz oddziału przedszkolnego „b”  pod kierunkiem Małgorzaty Gardziejewskiej, Patrycji Kanarek oraz Anny Jagielskiej wystąpiły dla swoich dziadków oraz babć.  Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Pięknie recytowane wierszyki, zaśpiewane piosenki oraz taniec nie obyły się bez gromkich oklasków oraz uronionych łez szczęścia. Rodzice zaangażowali się do pomocy w przygotowaniu uroczystości - upiekli ciasta, oraz kilkoro rodziców obsługiwało przybyłych gości w „kawiarence” za co serdecznie dziękujemy.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Małgorzata Gardziejewska i Patrycja Kanarek