Dzień Mamy i Taty w Dargosławiu

Dnia 29.05.2018 r w Filii w Dargosławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych pod kierunkiem Małgorzaty Gardziejewskiej, Patrycji Kanarek oraz Anny Jagielskiej wystąpiły dla rodziców. Zaproszone na przedstawienie zostały również Pani Dyrektor, Pani Kierownik oraz Pani Pedagog. Przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach  oczekiwali na rozpoczęcie występu swoich pociech. Rodzice ze wzruszeniem oglądali przedstawienie, w które ich dzieci włożyły wiele wysiłku, by pokazać jak bardzo ich kochają.
Dzieci po przepięknej części artystycznej, w której zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne wręczyły swoim rodzicom prezenty. Występ dzieci nie obył się bez gromkich oklasków. Na twarzach rodziców można było zauważyć  wzruszenia oraz dumę ze swoich pociech.
Atmosfera uroczystości była bardzo radosna.

Małgorzata Gardziejewska