„Wznosimy na wyżyny Brojce” – wyjazd do Koszalina

Dnia 26.11.2018 roku uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej w Brojcach i uczniowie Szkoły Podstawowej w Dargosławiu wzięli udział w wycieczce do Koszalina do parku wodnego. Wycieczka odbyła się w ramach projektu „Wznosimy na wyżyny Brojce”, który jest kontynuowany w szkole od roku szkolnego 2017/2018. Park Wodny Koszalin to przede wszystkim miejsce rozrywki, sportu i rekreacji. W strefie rekreacyjnej uczniowie mogli skorzystać z  sześciu basenów, w tym dwa znajdowały się na zewnątrz.

Dodatkową atrakcją  w części rekreacyjnej wewnętrznej były: rwąca rzeka, sztuczna fala, zjeżdżalnia balon, wodospady rurowe, gejzery powietrzne.

Dla uczniów, którzy  oczekiwali  mocniejszych wrażeń były  zjeżdżalnie: Anakonda, Turbo, Rekreacyjna, Cebula. Pobyt w parku wodnym dostarczył miłych wrażeń. Po wyczerpującej kąpieli uczniowie udali się do Mc Donald's.

Opiekunowie wycieczki: p. Justyna Wośko – Dziamska, p. Katarzyna Wiśniewska, p. Dorota Kossowska – nauczyciele SP Brojce, p. Monika Woźniewicz, p. Bożena Iwanicka – nauczyciele SP Dargosław.

Justyna Wośko – Dziamska