Sukces Julii

„Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu.

Dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada”.

Stanisław Staszic

Sukcesy i powodzenia są wartością, której nie uda się nam zmierzyć żadną miarą. Cieszą rodziców, dziadków i bliskich - zwłaszcza wtedy, kiedy osiągają je nasze dzieci.

Szkoła Podstawowa w Brojcach jest placówką oświatową, którą szczególnie cieszą i napawają dumą sukcesy swoich podopiecznych zwłaszcza wówczas, kiedy dostrzegają to inne instytucje - np. samorządowe.

W dniu dzisiejszym tj. 30 października 2019 r. na zaproszenie Wójta Gminy Brojce p.  Michała Zinowika, Przewodniczącej Rady Gminy Brojce p. Agnieszki Fudały oraz Rady Gminy Brojce - Julia Matera - uczennica klasy III - gościła na XI posiedzeniu Rady Gminy Brojce, gdzie została uhonorowana dyplomem uznania i upominkiem rzeczowym.

19 października 2019 roku obroniła swój tytuł mistrzowski - Puchar Polski Dzieci w Fitness w kategorii fitness - dziewczynki kategoria 9 lat - i ponownie zajęła I miejsce.

Wójt Gminy Brojce odczytał dyplom o następującej treści:

W  imieniu Społeczności Gminy Brojce, pragniemy pogratulować osiągniętych wyników oraz wyrazić uznanie dla osiągnięć w dziedzinie fitnessu. Rozwijając swoją pasję do gimnastyki pod czujnym okiem trenerów oraz przy wsparciu Rodziców, Twoja kariera przynosi dumę naszej Gminie, pozwalając jej mieszkańcom czerpać radość z sukcesów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej radości z realizowania swojego zamiłowania fitnessu.

Dopełnieniem tej niezwykle miłej uroczystości było wręczenie kwiatów Rodzicom Julii, słowa uznania zostały skierowane do głównych trenerów, którzy nie mogli uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu. Przypomnijmy: trenerami Julii są p. Maja Kwiatkowska i p. Maciej Orłowski. Dziękujemy i gratulujemy...

A Julii - uczennicy Naszej Szkoły - życzymy przede wszystkim, aby pilnie pracowała, nigdy nie traciła nadziei - nawet wtedy, kiedy wydaje się nam, że nie ma dobrego rozwiązania na nasze rozterki - ale przede wszystkim, aby pamiętała...że wokół Niej są osoby, których życzliwość i miłość mogą stać się dla Niej cennym drogowskazem – SKARBNICĄ MĄDROŚCI.

Gratulujemy i czekamy... na kolejne sukcesy wszystkich naszych uczniów!